WEGO Projekt jest firmą nowoczesną i dynamiczną, stworzoną przez ludzi z pasją i doświadczeniem.

Naszym priorytetem jest jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Dzięki licznym szkoleniom i ciągłym kontaktem z producentami pozostajemy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w branży.

Naszą firmę tworzy zespół, który specjalizuje się w:

  • projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji i urządzeń gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, a także oczyszczalni ścieków przydomowych, przyobiektowych i lokalnych,
  • wykonywaniu operatów wodnoprawnych stanowiących podstawowy załącznik do wniosku o wydanie pozwolenia wodnoprawnego w zakresie odprowadzania wód oraz ścieków, a także budowie urządzeń wodnych,
  • projektowaniu i budowie zbiorników wodnych, wcielając w życie wizje inwestorów i klientów prywatnych o stawach rekreacyjnych oraz hodowlanych.

Nasza współpraca z Klientami opiera się na terminowości, elastyczności i odpowiedzialności.

Jako zespół bardzo dbamy, aby jakość proponowanych przez nas usług była najwyższa i satysfakcjonująca dla Inwestorów, dlatego zapoznajemy się z oczekiwaniami i założeniami finansowymi ustalonymi przez Zleceniodawcę i na tej podstawie przygotowujemy ostateczną wycenę i formę projektu.

Jeżeli szukają Państwo firmy, która nie boi się nowych wyzwań a o inwestycje Inwestora dba jak o swoją, zapraszam do wysyłania zapytań ofertowych.